Enmac Danışmanlık Türkiye’nin  prestijli ve tercih edilen  danışmanlık kuruluşlarından birisi olmakla birlikte 1999 yılından beri faaliyetlerine devam ederek aynı zamanda sektörün uzun ömürlü, sürdürülebilir başarı sahibi şirketlerindendir.  Müşterileri arasında hem kamu kuruluşları hem özel sektörün önde gelen isimleri yer almaktadır. Aynı zamanda pek çok  STK ve Üniversite ile ortak çok sayıda projeyi tamamlamış ve bazı işbirlikleri ise hala devam etmektedir.

Ekibimiz nitelikli ve tecrübeli profesyonellerden oluşmaktadır. Analitik düşünce ve problem çözme odaklılık özelliği bizim için olmazsa olmazlardandır. Ekibimizde ülkenin en iyi danışman ve eğitmenleri ve konusunda uzman profesyonelleri hizmet vermektedir.

Danışmanlarımızın tamamı en az bir konuda baş denetçi olarak atanmamış ve uluslararası denetçiler organizasyonuna kayıtlıdır.(IRCA)

Çalışanlarımızın tamamının iletişim becerileri oldukça iyidir. Enmac, müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilir müşteri ilişkileri konularına  önem verip tüm ekibin iletişim becerilerini geliştirmek yönünde düzenli eğitimler almaktadır.

Firmamız 2005 yılından itibaren 70 i aşkın kampüste Üniversite öğrencilerinin gelişimlerini desteklemek ve kariyer planlaması yapmalarını kolaylaştırmak için sertifikalı eğitim programları, seminerler ve paneller düzenlemiştir.

Enmac, aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi COOP partneri olup Üniversitenin Mühendislik fakültesinde ‘’International Management Systems’’ derslerinin verilmesini sağlamaktadır.

Firmamızın en temel yaklaşımı olan ‘’müşteri ihtiyacına özel çözümler’’ başarımızda ve müşteri memnuniyetimizde en önemli faktördür. Katalog ve klişe çözümlerle çalışmayı tercih etmeyiz. Sektörlerin farklı dinamikleri, müşterilerin kurum kültürü, olgunluk seviyeleri, hassasiyetleri ve beklentileri projelerimizin her birinin içeriğini özenle tasarlama ihtiyacı doğurur dolayısıyla her iş için aynı tasarım bizi sektörde farklı kılan en önemli özelliğimizdir.

Fark yaratmanın rekabet etmekte ne kadar büyük önem taşıdığının farkında olarak hizmetlerimizi fark yaratarak verirken hizmet verdiğimiz kurumlarında verdiğimiz hizmetlerle farklılaşmasını sağlıyoruz.

MİSYONUMUZ

Kuruluşların kurumsallaşma, süreç iyileştirme, sistem kurma, eğitim ve geliştirme temelli ihtiyaçlarına; bilgi, beceri, yöntem ve deneyimlerimizle onlara özgün çözümler sunmak ve rekabette başarı sağlamalarına vesile olmak.

VİZYONUMUZ

Müşterilerine özgü çözümler ve içerikler üreterek, her projede müşterinin sistemine değer katarak, onların çalışanlarında olumlu tutum geliştirmeyi ilke edinen ve uzmanlık alanlarında akla gelen kuruluş olmak.